چاپ کردن این صفحه

خرید عمده کفش چرم مردانه مجلسی

(0 رای‌ها)
اندازه قلم +

این مجموعه برای کسانی که به دنبال خرید کفش های مردانه چرم مجلسی می باشند مدل های زیبا و جذابی را از تولیدات کارگاه های تبریز تدارک دیده است تا بتوانند بدون نیاز به حضور و با رهایی از دغدغه حضور در مرکز سبک های مد نظر خود را از هر شهر و مکانی که سکونت داشتند انتخاب نمایند و با دریافت توضیحات لازم سفارشات خود را در اسرع وقت ثبت نمایند.


کسانی که برای خرید عمده کفش های مردانه مجلسی چرم مراجعه می نمایند اغلب به دنبال سبک های خاص و چشم نوازی هستند که بتوانند با خرید آنها و قرار دادن آنها در ویترین فروشگاه مشتریان بیشتری را جذب نمایند و نیازهای آنها را به نحو مناسبی پاسخگو باشند.
بسیاری از افراد در کشور به دنبال خرید کفش های مردانه مجلسی تبریز می باشند که این به سبب شناخته شدن این برند و قابل اعتماد بودن آنها برای بسیاری از مشتریان می باشند. کفش های چرم تبریز نه تنها در ایران بلکه در کشورهای مختلفی از جهان نیز شناخته شده می باشد.

تولید کفش مردانه چرم مجلسی کالج

کفش های مردانه چرم مجلسی کالج در بین دیگر سبک ها دارای طرفداران بسیاری می باشند این مدل کفش ها فاقد بند می باشند و ممکن است در پنجه دارای نقش و نگار باشد و یا تنها دارای یک منگوله یا نواری با طراحی خاصی باشد.
در بین کفش های مردانه چرم مجلسی رنگ مشکی دارای بیشترین طرفدار می باشد و بعد از آن می توان به رنگ های نظیر قهوه ای اشاره نمود. رویه این قبیل کفش ها به شکل مات یا نیمه مات و یا کاملا براق یا همان ورنی می باشد و ممکن است رویه کفش ها کالج مجلسی دو تیکه باشد بدین شکل که پنجه آن ورنی و بقیه رویه کفش به شکل مات باشد که این خود جلوه بسیاری زیبایی در کفش ایجاد می نماید.

خرید کفش مردانه مجلسی کالج

خرید عمده کفش مردانه چرم مجلسی جدید

از جمله سبک های بی نظیر و در سبک جدید در بین کفش های مردانه چرم مجلسی که مرکز پخش وانیا به مشتریان خود ارائه می نماید مدلی نظیر زیر است که با ترکیب رویه های بی نظیر تولید می شود. این کار از جمله تولیدات حرفه ای شهر تبریز می باشد که با دقت و ظرافت خاصی طراحی و ساخته شده است.
استفاده از زیره پی وی سی در تولید این محصول قیمت آن را بسیار پایین آورده است و امکان خرید یک کفش مجلسی مردانه چرم شیک را برای بسیاری از خریداران با توان های مالی مختلف فراهم نموده است.
در رویه و آستری این کفش از چرم طبیعی استفاده شده است و داشتن تنوع طراحی امکان انتخاب آنها را برای بسیاری از مشتریان امکان پذیر نموده است.

تولید کفش مردانه مجلسی کالج
کفش مردانه کالج
• سایزبندی 41.44
• رویه چرم طبیعی
• سری ده تایی
• آستر چرم و کفی چرم طبی
• تنوع رنگبندی و طراحی
• تولید تبریز
• قیمت عمده 195000 تومان

مدل کفش مردانه چرم مجلسی بندی

بعد از کفش های مردانه چرم کالج سبک های بندی برای استفاده های مجلسی مورد توجه خریداران می باشند لازم است که کفش های چرم بندی دارای ویژگی های خاصی باشند تا بتوانند به عنوان کفش های مجلسی چرم در مجالس و محافل مورد استفاده قرار گیرند.
این مدل ها در سبک های کلاسیک با رویه های ساده و دو تیکه بسیار مورد توجه می باشند که ممکن است بر رویه نواری که رویه کفش را جدا می کند نقش و نقوشی به کار رود و یا کامال ساده باشد.
بعد از آن می توان به اقسامی با رویه های طراح دار دو تیکه اشاره نمود که اغلب طراحی در پنجه کفش ها صورت می گیرد. که پرفروش ترین رنگ های آنها مشکی و قهوه ای می باشد که نمونه ای از آن را که در کفش وانیا به فروش می رود در زیر می توانید مشاهده نمایید. این کفش نیز از جمله تولیدات بی نظیر شهر تبریز می باشد که با کیفیت خوبی به خریداران ارائه می شود.

خرید عمده کفش مردانه مجلسی بندی
مشخصات کفش مردانه مجلسی بندی
• سایزبندی 40/44
• سری ده تایی
• رویه چرم طبیعی
• آستری چرم و کف طبی چرم
• تنوع مدل و طراحی
• تولید تبریز
• قیمت عمده 210000 تومان
سبک های کفش چرم مجلسی مردانه که در وانیا عرضه می شوند متنوع می باشند و امکان معرفی همه آنها در یک قسمت از بخش مقاله برای خریداران امکان پذیر نمی باشد از این رو خریداران عزیز می توانند به کانال پخش کفش چرم تبریز به آدرس @Vaniawear مراجعه نمایند و بعد از بررسی و انتخاب مدل ها با بخش مدیریت فروش ارتباط بگیرند.

برچسب :

درباره نویسنده

admin