خرید کفش صندل زنانه شیک

19 فروردين 1399
(1 رای)
اندازه قلم +

کفش های صندل زنانه شیک بر اساس جدیدترین استایل ها طراحی می شوند و معمولا به شامل انواع مدل های مجلسی و روزمره می گردند و به سبب عرضه اینترنتی خرید انواع مختلفی از آنها از سراسر کشور برای مشتریان فراهم شده است.


ورود فصل تابستان زنان و دختران جوان به خرید کفش های صندل های زنانه ترغیب می کند و آنها برای دیدن مدل های جدید و به روز بازارها و فروشگاه های کشور را رصد می کنند.
برخی از مدل های صندل زنانه سبک های قدیمی می باشند و مسلم است که با پوشش و ظاهرهای امروزی چندان نمی توانند همخوانی داشته باشند. روزهای گرم سال سبب می شود که پاها بیش از هر زمان دیگری گرم و عرق نمایند اما پوشیدن صندل های زنانه در این فصل از کلافگی و عرق نمودن پاها تا حد بسیاری می کاهد.
کفش های زنانه صندل در اقسام مختلفی ساخته می شوند که برخی تنها برای استفاده های روزمره و برخی مناسب مجالس و مهمانی ها می باشند. در هر حال با شروع فصل تابستان فروشندگان به خوبی به این نکته واقف هستند که بسیاری برای دیدن سبک های جدید حتی با وجود داشتن صندل در کمد لباس به بازار مراجعه می کنند و همواره به دنبال مدل های شیک و چشم گیر می باشند.
از این رو آنها قبل از آغاز کامل فصل گرما محصولات تابستانی را در فروشگاه خود در سبک ها و مدل های به روز و جدید تدارک می بیند و آماده بازدید و خرید مشتریان می گردند.

جدیدترین و شیک ترین مدل های صندل زنانه

گوناگونی مدل های کفش صندل های زنانه بسیار گسترده و چشم گیر می باشد و از این رو داشتن یک شناخت کلی در هنگام خرید به مشتریان کمک می کند که خرید بهتر و دقیق تری را انجام دهند.
ما در اینجا بخشی از مدل هایی که به عنوان سبک های جدید و به روز در بازار به مشتریان عرضه می گردند را معرفی می نماییم.

صندل لژدار اسپرت

خرید کفش صندل لژدار

این صندل ها تقریبا در دو سال اخیر وارد بازار شده اند در واقع این صندل ها در همان طرح های اسپرت تولید می شوند با این تفاوت که تنها چند بند رویه پاها را می پوشانند و اندازه لژهای آنها نیز بلند می باشد.
این کفش ها بسیار راحت می باشند و برخی از زنان و دختران جوان از آنها در مهمانی های نیمه رسمی و خودمانی با ترکیب با لباس های اسپرت خود استفاده می نمایند.
صندل گلادیاتور تخت
این صندل ها که الهام گرفته از صندل های یونانی می باشند در دو شکل بند کوتاه و بند بلند تولید می شوند مدل های بلند بلند تا بالای مچ پاها را تا حد زیادی می پوشانند و مدل های بند کوتاه معمولا زیر مچ یا تا روی مچ را دربر می گیرند.

صندل مجلسی زنانه

خرید صندل روفرشی زنانه

صندل های مجلسی زنانه معمولا پاشنه دار می باشند و برخی از آنها نیز بدون پاشنه تولید می شوند. هر چه به اندازه پاشنه صندل ها افزوده می شود راحتی آنها نیز کاسته می شود اما با این حال بسیاری از تولیدکنندگان برای اینکه از رنج این کفش ها بکاهند پاشنه های آنها را ضخیم تر یا کمی کوتاه تر تولید می نمایند و یا در قسمت پنجه کفش های پاشنه بلند یک لژ تعبیه می نمایند تا پاها در وضعیت بهتری قرار گیرد.
این صندل ها ممکن است بی بند یا پشت بند یا دور مچی باشند و یا رویه آنها دارای بند T شکل مانند و یا تنها با دو بند به کف کفش متصل گردد.

صندل روفرشی زنانه

خرید صندل روفرشی زنانه

صندل های روفرشی در اقسام مجلسی، راحتی، عروسکی و پاشنه دار تولید می شوند مدل پاشنه آنها می تواند کوتاه، بلند یا متوسط در اقسام لژدار، پاشنه جدا پهن یا نازک تر باشد.
این صندل ها عمدتا برای استفاده در محیط خانه طراحی شده اند از این رو فروش آنها به فصل خاصی اختصاص پیدا نمی کند بنابراین در هر زمانی می توان آنها در فروشگاه های کشور خریداری نمود.

صندل پاشنه لژدار

خرید صندل لژدار زنانه

کفش های پاشنه لژدار نیز همانند دیگر کفش ها در اقسام مجلسی، اسپرت و طبی تولید می شوند زمانی که بانویی بخواهد هم از یک کفش پاشنه بلند در مجالس و مهمانی ها استفاده نماید و هم پاهای او در حالت راحتتر و استانداردتری قرار داشته باشد بهترین گزینه برای او کف شهای پاشنه لژدار می باشند نرم و سبک می باشد.
این کفش ها معمولا در محیط های بیرون از منزل و محیط های کاری به دلیل راحتی کافی که دارند استفاده فراوانی دارند.

خرید اینترنتی انواع کفش صندل زنانه

در خرید اینترنتی کفش صندل های زنانه خریداران قدرت انتخاب های بیشتری دارند و می توانند اقسام مختلفی از صندل ها را در رنگ ها، قالب، پاشنه ها و جنس های مختلف خریداری نمایند به عبارتی برای آنها قدرت انتخاب بیشتری فراهم می باشد.
با این روش خریداران به راحتی و بدون طی مسافت زیادی می توانند صندل های مورد نظر خود را در کمترین زمان خریداری نمایند و در عین حال همواره از جدیدترین و شیک ترین مدل های صندل زنانه در فصل ها و زمان های مختلف مطلع گردند.

درباره نویسنده

ساعت کاری سایت

 • شنبه - چهارشنبه: ۸:۰۰ صبح - 6 بعد از ظهر
 • پنجشنبه: ۸:۰۰ صبح - ۲:۳۰ بعد از ظهر
 • جمعه: جمعه ها تعطیل می باشد

راه های ارتباطی با ما

 • تمامی محصولات به شکل آنلاین عرضه می شوند و شما عزیزان می توانید جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر از محصولات وثبت  سفارش  با شماره های زیر تماس بگیرید.
 • شماره ی تماس همراه : 989144880084+ - 989034137518+
 • شماره تماس ثابت : 04134428380: 
 • کانال انواع کفش : https://t.me/vaniawear2
 • کانال ارزان سرا: https://t.me/Vaniawear4
 • کانال کفش بچه گانه: https://t.me/vaniakids
 • کانال کیف: https://t.me/Vaniabags
 • آدرس ایمیل : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
 • جهت دسترسی به دیگر کانال های مرکز با شماره 09034137518 از طریق تلگرام تماس برقرار نمایید.
بالا