خرید عمده کفش زنانه و مردانه

09 مرداد 1399
(0 رای‌ها)
اندازه قلم +

کفش ها همراهان همیشگی انسان ها هستند که جامعه امروز جایگاه ویژه ای برای خودشان باز کرده اند. بازار فروش کفش های زنانه و مردانه همیشه رونق خود را حفظ کرده است و یکی از پرسودترین بازارهای دنیای پوشاک است. اگر می‌خواهید وارد این دنیا شوید و سود دهی خود را افزایش دهید، با خرید عمده کفش زنانه و مردانه از ما به سمت رویای خود حرکت کنید.

مسئله فروش پوشاک و لباس از سری شغل هایی است که هیچگاه کمرنگ نمی‌شود. حتی با اوضاع سخت اقتصاد فعلی شغل های فروش پوشاک مانند کیف، کفش و لباس نسبت به شغل های دیگر کمتر درگیر کسادی و از کارافتادگی می‌شوند. دلیل این مسئله هم احتیاج مبرم مردم به لباس است. دنیای امروز دنیای مد و فشن است. جوانان و نوجوانان یا بهتر بگوییم تمام اقشار جامعه به مسئله پوشش اهمیت زیادی می‌دهند و طبق مد پیش رفتن را جزو ملزومات زندگی می‌دانند. در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد که چرا خرید عمده کفش زنانه و مردانه شما را وارد دنیای سودهای زیاد می‌کند.
همانطور که گفتیم مسئله پوشاک هیچگاه بی رونق نخواهد شد. و این مسئله بیشتر در جوان تر ها نمود دارد زیرا اکثر سلبریتی ها و افراد مشهوری که مورد پسند آنان است توجه خاصی به مد و لباس دارند. در قسمت خرید پوشاک، کسانی که فروشنده هستند بهتر این مسئله را درک می‌کنند و اگر قصد دارید فروشنده شوید به این نکته توجه کنید، پرسود ترین قسمت فروش پوشاک، مربوط به کفش ها و کتونی ها می‌باشد. اگر به دنبال سود بیشتر از فروش هستید حتما به بخش خرید عمده کفش زنانه و مردانه، شیک و به روز ما، احتیاج پیدا خواهید کرد.
خخرید عمده کفش زنانه و مردانه در طرح ها و رنگ های مختلف

سرزمین جذاب انواع کفش زنانه و مردانه

دیگر مثل گذشته ها اینگونه نیست که یک کفش را بتوان در چندین مکان مختلف استفاده کرد. حالا برای مهمانی های مختلف، خیابان گردی ها، قدم زدن ها، دویدن ها و تقریبا هر اتفاق و مقصد دیگری کفش های مربوط به همانجا مورد نیاز است. به عنوان مثال پوشیدن کتونی در یک مراسم رسمی یا یک جلسه اداری جالب به نظر نمی‌رسد. یا برای بانوان چوشیدن کفش های بدون پاشنه و معمولی در مهمانی ها و عروسی ها کمتر دیده می‌شود. حتی این مسئله در فصل های سال نیز وجود دارد. از کفش های تابستانی در زمستان نمی‌شود استفاده کرد، همچنین برعکس، تابستان کفش های مخصوص به خودش را دارد. به همین دلیل لازم نیست نگران میزان فروش خود باشید، زیرا مهم نیست در چه فصلی باشد، مردم به کفش نیاز دارند فقط شما کافی است بتوانید اعتماد آنها را به خود جلب کنید تا خرید های خود را از شما انجام دهند. در ادامه نحوه و نکته اصلی جذب اعتماد مشتری را در قسمت فروش کفش های زنانه و مردانه برای شما بیان خواهیم کرد.

خرید عمده کفش زنانه و مردانه
دسته بندی انواع کفش های زنانه و مردانه

همانطور که در مطلب قبلی بیان کردیم، دسته بندی کفش های بسیار زیاد و متنوع است و ناخودآگاه هر شخص مجبور است چند مدل کفش داشته باشد تا بتواند برای هر مکان مختلف مورد نظر خود از آنها استفاده کند. جا کفشی خانه ها از انواع مدل های مختلف رسمی، ورزشی، کتونی و... پر است. اگر قصد دارید مشتریان ثابتی را برای خود دست و پا کنید که بتوانید روی خریدشان حساب کنید به نحوی که برای خرید کفش مستقیم نزد شما بیایند، باید نکته اصلی دسته بندی کفش ها را رعایت کنید. یعنی برای هر قشر و هر کاربردی کفش مورد پسند مشتری داشته باشید. به عنوان مثال باید بتوانید برای یک آقا کفش رسمی ارائه دهید و همچنین بتوانید از فرصت خرید یک خانوم برای جشن عروسی بهره ببرید و کفش های مجلسی خود را به آن عرضه کنید.

عمده فروشی انواع کفش زنانه مردانه
شاید با خود بگویید اینگونه باید تمام کفش های دنیا را در مغازه خود داشته باشید و این کار غیر ممکن است. حرف ما ای نیست که تمام مدل های کفش های موجود را داشته باشید. راهکاری که ما به شما ارئه می‌کنیم این امکان را به شما می‌دهد که برای کاربردهای پر مصرف و مدل هایی که بیشترین درخواست را دارند، کفش مناسب برای ارائه داشته باشید. به زبان ساده تر با خرید عمده کفش زنانه و مردانه از ما می‌توانید با قیمتی پایین مشتریان زیادی را جذب کنید و درصد فروش خود را افزایش دهید.
اگر کار خود را محدود کنید به فروش یک نوع از کفش ها یا فروش هایی به صورت تکی یا محدود، هیچگاه به رونق و سود مورد نظر نمی‌رسید. زیرا انحصاری کردن کار لازمه اش یک رقابت قدرتمند است. شما باید بتوانید با فروشگاه های بزرگ انحصاری و کمپانی های معروف رقابت کنید که این کار عاقلانه نیست. هرچند فروشگاه های بزرگ کفش نیز به صورت خریده عمده از ما، همیشه طبقه کفش های خود را پر و جذاب نشان می‌دهند. پس با یک فکر عاقلانه می‌توانید با خرید عمده کفش زنانه و مردانه علاوه بر دریافت سود خوب، از همه قشری برای خود مشتری ثابت دست و پا کنید و وارد دنیای سودآوری شوید.

مزیت خرید عمده کفش زنانه و مردانه از ما چیست؟

به روز بودن مسئله اصلی پوشاک است. ممکن است بتوانید تعداد زیادی کفش خریداری کنید اما در کمال ناباوری شاهد فروش بسیار پایین آنها باشید. گاها پیش آمده فروشنده مجبور شده است کفش ها را زیر قیمت اصلی بفروشد تا فقط فروش رفته باشد. اگر می‌خواهید به اصطلاح کفش هایتان روی دستتان باد نکند. مهم است خریدتان از جایی باشد که کاملا به روز و مطابق مد عمل می‌کند.
ما نبض بازار و مد را می‌دانیم و توانایی این را داریم که شیک ترین و به روز ترین کفش ها را برای شما ارائه کنیم. اگر حتی از قیمت مناسب و خوب خرید عمده کفش زنانه و مردانه چشم پوشی کنیم، همین مسئله شیک بودن و به روز بودن مدل ها و طرح های کفش های ما می‌تواند حائز اهمیت باشد.
در قسمت گذشته بیان کردیم که به شما خواهیم گفت چگونه می‌شود اعتماد مشتری را جلب کرد و او را تبدیل به یک مشتری ثابت کرد.

خرید عمده کفش زنانه مردانه جدید

مهمترین نکته برای این کار حفظ کلاس و زیبایی کارهای شماست. اگر محصولات شما جذابیت و شیک بودن را در عین متنوع بودن و مختلف بودن طرح ها دارا باشد مطمئن باشید در خرید بعدی خود یا اطرافیان و دوستان حتما اولین جایی که به ذهن مشتری می‌رسد مغازه و فروشگاه شما خواهد بود. اگر می‌خواهید نسبت به رقبا یک سر و گردن بالاتر بروید شک نکنید و حداقل برای یک بار خرید عمده کفش زنانه و مردانه را از ما تجربه کنید تا تفاوت را با دیگران متوجه شوید.
برای خرید عمده از ما حتما لازم نیست فروشنده، بوتیک دار یا مغازه دار کفش باشید. اگر از مقبولیت خوبی در اقوام و خویشاوندان برخوردار هستید می‌توانید با فروش این محصولات به آنها معامله ای دو سر برد را تجربه کنید. حتی می‌توانید برای مصرف شخصی خانواده خوب به صورت عمده خریداری کنید تا علاوه بر حذف کردن دردسر خریدهای سخت و طولانی، در مصرف کردن هزینه ها صرفه جویی کنید.
یک بار تجربه ضرری ندارد، خود را از رسیدن به سود خوب، محروم نکنید.

درباره نویسنده

ساعت کاری سایت

 • شنبه - چهارشنبه: ۸:۰۰ صبح - 6 بعد از ظهر
 • پنجشنبه: ۸:۰۰ صبح - ۲:۳۰ بعد از ظهر
 • جمعه: جمعه ها تعطیل می باشد

راه های ارتباطی با ما

 • تمامی محصولات به شکل آنلاین عرضه می شوند و شما عزیزان می توانید جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر از محصولات وثبت  سفارش  با شماره های زیر تماس بگیرید.
 • شماره ی تماس همراه : 989144880084+ - 989034137518+
 • شماره تماس ثابت : 04134428380: 
 • کانال انواع کفش : https://t.me/vaniawear2
 • کانال ارزان سرا: https://t.me/Vaniawear4
 • کانال کفش بچه گانه: https://t.me/vaniakids
 • کانال کیف: https://t.me/Vaniabags
 • آدرس ایمیل : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
 • جهت دسترسی به دیگر کانال های مرکز با شماره 09034137518 از طریق تلگرام تماس برقرار نمایید.
بالا