کانال تلگرام کفش مردانه ارزان

30 دی 1397
(1 رای)
اندازه قلم +

اخیرا در فروشگاه های سراسر کشور کفش های مردانه ارزان از فروش بیشتری برخوردار می باشند که همین امر کانال تلگرام وانیا را بر آن داشته است که تا به عرضه هر چه بیشتر این محصولات بپردازد.


کفش های مردانه ارزان به دلیل اینکه قدرت بیشتری را برای خریداران فراهم می نمایند از این رو مشتریان بیشتری را دارا می باشد.
خرید این کفش ها زمانی افزایش می یابد که این سبک از پای پوش ها از ظاهر و کیفیت معقولی نیز برخوردار باشند از این رو اگر فروشگاه داران به دنبال فروش هر چه بیشتر محصولات و کسب سود بیشتر می باشند می توانند این قبیل کفش ها را نیز در فروشگاه های خود ارائه نماید.

کانال کفش مردانه ارزان

 

مدل کفش مردانه ارزان عمده

کفش های مردانه اسپرت، راحتی و مجلسی از جمله مدل هایی هستند که هر کدام به نوبه خود در میزان گسترده ای توسط تولید کنندگان مختلف در کشور تولید می شود.
از جمله این سبک ها مدل هایی در طرح های کالج می باشند که در بین جوانان خواهان بسیاری دارند.
طراحی رویه این کفش ها چرم مصنوعی، پشت چرم گاوی یا هورسی می باشد.
با توجه به گران شدن زیره پیو تولید کنندگان برای کاهش قیمت های خود از زیره پی وی سی استفاده می نمایند. در صورتی که پی وی سی از جنس خوبی باشد کفش را تاحدی منعطف و سبک می نماید.
اما مدل زیر با وجود داشتن قیمت پایین از زیره پیو برخوردار می باشد که سبب می شود که کفش از کیفیت بالایی برخوردار شود.
با مراجعه به کانال کفش عمده فروشی ارزان خریداران می توانند به انواع مدل هایی از پای افزارهای مردانه به روز دسترسی پیدا نمایند.

کانال کفش مردانه ارزان

کفش مردانه اسپرت راحتی ارزان

از جمله کفش های اسپرت راحتی ارزان که وانیا در مدل های متنوعی به عرضه آنها می پردازد اقسامی با نام کلارک می باشند که در سری های ده تایی ارائه می شوند.
این کفش ها دوردوخت می باشند در نتیجه از مقاومت بیشتری برخوردار می باشند رویه این کفش ها جنس پشت چرمی می باشد و زیره آنها از پیو می باشد که سبب کاهش وزن کفش و نرمی و انعطاف مناسب آن می گردد.

کانال کفش مردانه ارزان

کانال کفش مردانه ارزان شیک

یافتن مدل های کفش ارزان و در عین حال شیک همیشه کار راحت و ساده ای نمی باشد بلکه نیازمند بررسی و جستجو در مراکز پخش و تولید کنندگان مختلف هست.
کار زمانی سخت تر می شود که شخص در شهری باشد که تولید در آنجا به آن شکلی که مد نظر دارد صورت نمی پذیر و نیاز داشته باشد که به شهر یا کشوری سفر نماید.
اما زمانی که عرضه آنها بدون نیاز داشتن به حضور شخص صورت گیرد مشتریان موقعیت های بسیار خوبی برای انتخاب و خرید را دارا خواهند داشت و به راحتی می توانند هر مدل را که تمایل داشته باشند انتخاب نمایند.
با توجه به درخواست مشتریان مبنی بر راه اندازی یک کانال فروش این مرکز با بررسی موارد در تلگرام اقدام به راه اندازی چندین کانال نموده است که در با کلیک بر لینک کانال کفش عمده ارزان می توانید به انواع مدل کفش های مردانه دسترسی پیدا کنید.

درباره نویسنده

ساعت کاری سایت

 • شنبه - چهارشنبه: ۸:۰۰ صبح - 6 بعد از ظهر
 • پنجشنبه: ۸:۰۰ صبح - ۲:۳۰ بعد از ظهر
 • جمعه: جمعه ها تعطیل می باشد

راه های ارتباطی با ما

 • تمامی محصولات به شکل آنلاین عرضه می شوند و شما عزیزان می توانید جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر از محصولات وثبت  سفارش  با شماره های زیر تماس بگیرید.
 • شماره ی تماس همراه : 989144880084+ - 989034137518+
 • شماره تماس ثابت : 04134428380: 
 • کانال انواع کفش : https://t.me/vaniawear2
 • کانال ارزان سرا: https://t.me/Vaniawear4
 • کانال کفش بچه گانه: https://t.me/vaniakids
 • کانال کیف: https://t.me/Vaniabags
 • آدرس ایمیل : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
 • جهت دسترسی به دیگر کانال های مرکز با شماره 09034137518 از طریق تلگرام تماس برقرار نمایید.
بالا